O NÁS

 Pichincha wear je mladá česká značka pocházející z Českého Krumlova, která se zabývá výrobou a prodejem funkčního prádlo z bambusové viskózy v poměru 95% bambus a 5% elasten. 

Dlouho mě nebavilo, že na českém trhu nemohu najít výrobky, které jsou z přírodního materiálu, ekologické, vyráběné v Čechách, padnou mi jak ulité a budou barevné. Ná...

 Pichincha wear je mladá česká značka pocházející z Českého Krumlova, která se zabývá výrobou a prodejem funkčního prádlo z bambusové viskózy v poměru 95% bambus a 5% elasten. 

Dlouho mě nebavilo, že na českém trhu nemohu najít výrobky, které jsou z přírodního materiálu, ekologické, vyráběné v Čechách, padnou mi jak ulité a budou barevné. Náhodou jsem se dostala k přírodnímu materiálu bambusové viskóze. Překvapilo mě, jak je tento materiál hedvábně jemný, příjemný, hebký na dotek, lesklý a pružný. Funkčnost bambusové viskózy splňovalo vše co potřebuji při svých horských dobrodružstvích. Netrvalo to dlouho a navrhla jsem si své první triko z bambusu. Musím říct, že to nebyla jednoduchá cesta, ale stálo to zato a v roce 2015 jsem začala během svého cestování, zažívat zážitky ve svém vlastním funkčním triku z bambusu. Překvapilo mě jak začalo reagovat mé okolí, kterému dodnes děkuji, že mě přivedlo k tomu, založit značku PICHINCHA WEAR. A tak začal příběh této značky, která svou výrobou podporuje již založené rodinné a malé firmy v Čechách.

Značka PICHINCHA WEAR je založena  Mezinárodní horskou průvodkyní s licencí U.I.M.L.A. Potka mě můžete na zájezdech cestovní kanceláře V-tour. Mezi mé nejoblíbenější destinace patří Portugalsko, Madeira, Azorské ostrovy, Itálie, Rakousko, Německo a Evropa celkově. Když už vytáhnu paty z Evropy, tak třeba do Ekvádoru nebo Gruzie. Jelikož pocházím a žiji v českém Krumlově, mojí největší srdcovou záležitostí je Šumava. 

Pichincha wear je česká značka, která se zabývá výrobou a prodejem kvalitního funkčního prádla z bambusu. Specializujeme se především na spodní vrstvu, která je důležitá pro dostatečný tepelný komfort při jakékoliv sportovní aktivitě. 

PS: píšeme se Pichincha, čteme se Pičinča....

Zobrazit

O NÁS V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

  • Cestuj s námi

    Protože rádi cestujeme a baví nás poznávat svět, můžete se s námi vydat na cesty do hor.

    Zakladatelka a majitelka značky Pichincha wear Hana Benešová, je Mezinárodní horskou průvodkyní s licencí U.I.M.L.A., která má ve svém průvodcovském portfoliu Portugalsko a Portugalské ostrovy Madeiru, Azorské ostrovy. Bylo by tedy škoda, kdybych nepropojili tyto dva světy a nevyužili nabídku poznat krásy, ne moc navštěvovaného Portugalska.

    Pro rok 2018 jsme pro vás připravili nabídku zájezdů, které nám zprostředkovává náš obchodní partner V-tour