O NÁS

 Jmenuji si Hanka a jsem Mezinárodní horská průvodkyně s licencí UIMLA. Mojí hlavní vášní jsou hory, cestování, poznávání nových míst a oceán. 

Dlouho jsem na českém trhu postrádala kvalitní funkční oblečení z přírodního materiálu, které by mi dobře padlo a bylo kompletně vyrobené v Čechách a tak jsem si založila vlastní značku  Pichincha wear,...

 Jmenuji si Hanka a jsem Mezinárodní horská průvodkyně s licencí UIMLA. Mojí hlavní vášní jsou hory, cestování, poznávání nových míst a oceán. 

Dlouho jsem na českém trhu postrádala kvalitní funkční oblečení z přírodního materiálu, které by mi dobře padlo a bylo kompletně vyrobené v Čechách a tak jsem si založila vlastní značku  Pichincha wear, která je vyjímečná tím, že funkční oblečení je vyrobeno z bambusové viskózy v poměru 95% bambus a 5% elasten. 
Možná se ptáte proč právě bambus a ne merino? Merino je strašně fajn materiál, ale ne každému vyhovuje. Při mých horských výpravách potřebuji aby oblečení bylo odolné a něco vydrželo a merino tento komfort nesplňovalo. Určitě někomu z vás se už nikdy stalo, že vám bederák udělal dírku do trika, nebo jste malinko zadrhli o skálu a u merino se tyto malé dírky v zápětí stanou velkými dírami, které z celého oblečení udělají jeden velký kus hadru. Další z věci je, že po třech dnech nošení mě merino kouše. No jelikož se v životě dějí náhody, tak já jsem se náhodně dostala k bambusovému materiálu, který mě nadchl a tak jsem si pro sebe navrhla své první triko, které mělo velký ohlas nejen u mě, ale i mých přátel, kolegů a klientů. Výhody bambusového materiálu najdete na mém e-shopu v sekci Proč bambus. Navrhuji si  a nechávám si vyrobit převážně oblečení pro ženy, ale i pánové na mém e-shopu něco najdou. K výrobě využívám rodinné, malé a zaběhnuté firmy. Pichincha wear je v neustálém vývoji a tak se každý rok objevují novinky. Pokud vás zaujala nějaká věc, budu ráda, když si něco koupíte a podpoříte mojí značku.
Jelikož jsem horská průvodkyně můžete se společně se mnou vydat i za dobrodružstvím v horách. Stačí mě jen kontaktovat e-mailem a společně už něco vymyslíme. Mezi mé destinace patří Gruzie, Portugalsko, Rakousko, Itálie, Madeira, Azorské ostrovy a Německo. 

PS: píšeme se Pichincha, čteme se Pičinča.... Nebuď ovce, buď bambus

Zobrazit

O NÁS V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

  • Cestuj s námi

    Protože rádi cestujeme a baví nás poznávat svět, můžete se s námi vydat na cesty do hor.

    Zakladatelka a majitelka značky Pichincha wear Hana Benešová, je Mezinárodní horskou průvodkyní s licencí U.I.M.L.A., která má ve svém průvodcovském portfoliu Portugalsko a Portugalské ostrovy Madeiru, Azorské ostrovy. Bylo by tedy škoda, kdybych nepropojili tyto dva světy a nevyužili nabídku poznat krásy, ne moc navštěvovaného Portugalska.

    Pro rok 2020 jsme pro vás připravili nabídku zájezdů, které nám zprostředkovává náš obchodní partner V-tour